РНБОУ Рада національної безпеки і оборони України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 25 червня 2024 року "Про створення у структурі Збройних Сил України Сил безпілотних систем як окремого роду сил"

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 25 червня 2024 року "Про створення у структурі Збройних Сил України Сил безпілотних систем як окремого роду сил" (додається).

2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

25 червня 2024 року
 

Введено в дію

Указом Президента України

від 25 червня 2024 року № 382/2024

 

РІШЕННЯ

Ради національної безпеки і оборони України

від 25 червня 2024 року

Про створення у структурі Збройних Сил України Сил безпілотних систем як окремого роду сил

Ураховуючи досвід тривалої широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України, з метою нарощення спроможностей Збройних Сил України щодо використання безпілотних і роботизованих повітряних, морських та наземних систем, забезпечення їх готовності до застосування, відповідно до пропозиції Кабінету Міністрів України Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Підтримати внесену Кабінетом Міністрів України пропозицію щодо створення у структурі Збройних Сил України Сил безпілотних систем як окремого роду сил.

2. Кабінету Міністрів України внести у місячний строк у встановленому порядку на розгляд Верховної Ради України відповідні пропозиції щодо створення у структурі Збройних Сил України Сил безпілотних систем як окремого роду сил.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України О.ЛИТВИНЕНКО