Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаПро РНБОУАпарат Ради національної безпеки і оборони УкраїниДЕМЕДЮК Сергій Васильович

ДЕМЕДЮК Сергій Васильович, заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, генерал поліції 3-го рангу.

Demediuk2.jpgНародився 17 жовтня 1977 року у Волинській області. Громадянин України.

Освіта вища. У 1998 році закінчив Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України, отримавши диплом юриста. У 2011 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України, здобув кваліфікацію спеціаліста з управління у сфері правопорядку.

Кандидат економічних наук, професор кафедри кібербезпеки Центру кібербезпеки Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки та стратегічних комунікацій Національної Академії Служби безпеки України.

В органах внутрішніх справ України на різних посадах з 1994-го року. За високі досягнення у бойовій та професійній підготовці був нагороджений державною нагородою «За бездоганну службу» ІІІ ступеня.

До 2015 року працював на керівних посадах у Міністерстві внутрішніх справ України за напрямом боротьби з кіберзлочинністю та економічною злочинністю.

З 2015 по 2019 рік обіймав посаду начальника Департаменту кіберполіції Національної поліції України. Під безпосереднім керівництвом С. Демедюка в Україні успішно реалізований проект щодо створення та становлення першого правоохоронного підрозділу, який спеціалізується на виявленні та розслідуванні кіберзлочинів – Кіберполіції.

21 жовтня 2019 року Указом Президента України № 765/2019 призначений на посаду заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Також обіймає посаду заступника голови Національного координаційного центру кібербезпеки (робочий орган Ради національної безпеки і оборони України).

Основні сфери компетенції: кібербезпека держави, інформаційна безпека, критична інфраструктура, громадська та державна безпека.

Одружений. Має двох доньок та сина.