Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаПро РНБОУАпарат Ради національної безпеки і оборони УкраїниСОЛОВЙОВ Олексій Станіславович

СОЛОВЙОВ Олексій Станіславович, заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Sol.jpgНародився 26 грудня 1971 року у місті Запоріжжя. Громадянин України.

Має чотири вищі освіти. Закінчив Дніпропетровську державну медичну академію за спеціальністю «Лікувальна справа» (кваліфікаційний рівень – лікар-хірург), Дніпропетровський університет економіки та права за спеціальністю «Економіка підприємства» (кваліфікаційний рівень – спеціаліст з економіки підприємства), Запорізький державний медичний університет за спеціальністю «Фармація» (кваліфікаційний рівень – магістр), Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Управління суспільним розвитком» (кваліфікаційний рівень – магістр з управління суспільним розвитком).

Професор.

Доктор медичних наук.

Доктор фармацевтичних наук.

З 1996 року працював лікарем-хірургом у Дніпропетровській обласній клінічій лікарні ім. І. І. Мечникова.

З 2003 по 2007 роки – директор Державного підприємства «Український медичний центр сертифікації» МОЗ України.

З 2007 по 2014 роки працював керівником Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення, Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ України, Головним державним інспектором України з контролю якості лікарських засобів, Державної служби України з лікарських препаратів і контролю за наркотиками, Державної служби України з лікарських засобів.

З 2014 року працював доцентом кафедри організації й економіки фармації Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, завідувачем кафедри загальної та клінічної фармації Міжрегіональної академії управління персоналом, директором Інституту медичних та фармацевтичних наук, консультантом World Health Organization (Всесвітньої організації охорони здоров’я).

Автор 122 публікацій у вітчизняних та зарубіжних наукових виданнях, 2-х національних навчальних посібників, 5-ти монографій.

Указом Президента України від 25 лютого 2020 року № 57/2020 призначений заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Одружений.