Ваш браузер є застарілим і не підтримує сучасні веб-стандарти, а так само становить потенційну загрозу вашої безпеки.
Будь ласка, встановіть сучасний браузер

Рада національної безпеки і оборони України

ГоловнаНовиниДіяльність Ради національної безпеки і оборони України та її Апарату30.10.2024, 16:28

Сергій Демедюк: Державно-приватне партнерство – важлива складова національної кібербезпеки в умовах війни

NKCK 30102024 3.jpgЗаступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Демедюк 29 жовтня 2024 року взяв участь у заході «Кібербезпека – захисти свій бізнес. Уроки війни», що проходив у рамках місяця кібербезпеки в Україні. Метою семінару було надати підприємствам реального сектору економіки практичні інструменти та рекомендації для створення надійної системи кібербезпеки, здатної протистояти сучасним викликам, які постали в умовах повномасштабного вторгнення рф.

У заході взяли участь понад 200 представників бізнесу. Серед спікерів – представники Апарату РНБО України, Верховної Ради України, Національного банку України, основних суб’єктів забезпечення кібербезпеки, українських кібербезпекових компаній, міжнародних партнерів та провідні експерти галузі.

Відкриваючи захід, заступник Секретаря РНБО України Сергій Демедюк підкреслив важливість державно-приватного партнерства для національної безпеки в умовах повномасштабного вторгнення рф.

NKCK 30102024 1.jpg«Сьогодні, в умовах війни, питання кібербезпеки виходить за межі компетенцій лише держави чи окремих секторів. Державно-приватне партнерство є ключовою складовою для зміцнення кіберстійкості нашої країни, адже об'єднання зусиль і ресурсів дозволяє створити потужний захист на національному рівні, забезпечуючи ефективну протидію сучасними кіберзагрозами. Крім того, в умовах стрімкої цифровізації кожен бізнес має дбати не лише про захист персональних даних клієнтів чи комерційних таємниць, але й забезпечувати всебічний захист усіх своїх процесів та інфраструктури від потенційних ворожих дій», – зазначив Сергій Демедюк.

Програма заходу включала ключові теми, спрямовані на підвищення кіберстійкості в Україні, зокрема:

NKCK 30102024 2.jpgТакож особливу увагу приділено викликам, які постають перед бізнесом у сучасних умовах – від оптимізації витрат на кіберзахист для малого і середнього бізнесу до побудови повноцінної системи кіберзахисту компаній.

Захід, організований Київською торгово-промисловою палатою у співпраці з Київською міською державною адміністрацією та за підтримки Національного координаційного центру кібербезпеки, став важливим кроком на шляху до посилення кібербезпеки українського бізнесу, що є важливим фактором стійкості України перед сучасними загрозами.